Σάββατο 11 Απριλίου 2009

proJUNIORS 1, ACF CLUB - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ = 2-1

Σε φιλικό παιχνίδι του πραγματοποιήθηκε στις εγκαταστάσεις του AFC Club , στο Κάτω Χαλάνδρι , η ομάδα των proJUNIOR'S 1 γνώρισε την ήττα με 2-1 από ομάδα του AFC.

AFC - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ = 2-1

O προπονητής του τμήματος Παναγόπουλος Δημήτρης είχε την ευκαιρία, καθώς στο πρωτάθλημα football cup δεν υπήρχε αγωνιστική υποχρέωση, να χρησιμοποιήσει αρκετούς παίκτες. Δεν αγωνίστηκαν , καθώς απουσίασαν για διάφορους λόγους οι Μοίρος, Φούντας και Ψάλλας.

Η σύνθεση της ομάδας ήταν η παρακάτω :

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (προπονητής Παναγόπουλος Δημήτρης)

ΓΙΩΡΙ, ΛΑΤΣΑΣ, ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΤΡΟΖΟΣ, ΚΟΥΤΣΙΑΣ, ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ, ΚΟΥΤΖΗΣ, ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ, ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ και ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ.

Η ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ προηγήθηκε στο α' ημίχρονο με 1-0 με γκολ του Νίκου Κουτζή όμως στην επανάληψη οι πάικτες του AFC κατάφεραν να σκοράρουν δύο φορές και να πάρουν την νίκη. Το παιχνίδι είχε αρκετές φάσεις μπροστά και στις δύο εστίες και ευχαρίστησε για άλλη μια φορά τους 'μικρούς' ποδοσφαιριστές αλλά και τους γονείς που βρέθηκαν στις κερκίδες.